Scriptum contact pagina

Uitgeverij Scriptum
Nieuwe Haven 151
3117 AA Schiedam
Tel:  010-427.10.22
Fax: 010-473.66.25
info@scriptum.nl            

Routebeschrijving naar Scriptum

Volg ons op:

Vertegenwoordiging Nederland

Aquarius Boekverkoop

Gabina Veltkamp
Meenkselaan 12
3972 JR Driebergen
gveltkamp@aquariusboekverkoop.nl
06-24869772

 
 
Vertegenwoordiging België 
Elkedag Boeken
Jodenstraat 16
2000 Antwerpen
0032-3-3456040

Onze kunstboeken worden in België vertegenwoordigd door Exhibitions International in Leuven. (+32) 016. 296900

 

 

Heeft u een manuscript of boekidee dat u aan ons wilt voorleggen, neem dan contact op met de uitgever van het desbetreffende fondsonderdeel.

Algemeen: Gerjan de Waard dewaard@scriptum.nl

Management: Hans Ritman ritman@scriptum.nl

Psychologie: Tosca Ruijs tosca@scriptum.nl

Kunst: Martijn van Dansik art@scriptum.nl

 

Verdere informatie:

Publiciteit: Thea van Duijvenbooden thea@scriptum.nl

Administratie: Bettina den Herder bettina@scriptum.nl